Pobeda Liverpula u režiji južnoamerikanaca: Dijaz i Nunjez za slavlje „Redsa“ protiv „Trešnjica“!

Hot sport pre 3 sata

Prvenac za urugvajskog napadača ove sezone! Fudbaleri Liverpula zabeležili su ubedljivu pobedu nad Bornmutom u 5. kolu Premijer lige, trijumfujući na svom terenu rezultatom 3:0.

Utakmica je krenula napeto za domaćine, jer su u ranoj fazi, u 4. minutu, primili gol koji je postigao Semenjo. Ipak, VAR je poništio pogodak zbog ofsajda, što je preokrenulo tok meča u korist Liverpula. Već sredinom prvog poluvremena, Luis Dijaz je dvostruko zatresao mrežu Bornmuta, postižući golove u 26. i 28. minutu. Usledila je još jedna prilika koju je Liverpul iskoristio – Darvin Nunjez je u 37. minutu povisio na 3:0, što je bio konačan rezultat već na