Arsenal ovako neće biti šampion Engleske: U 98. minutu prosuli pobedu nad Sitijem

Mondo pre 3 sata  |  Milutin Vujičić

Arsenal neće biti srećan što nije uspeo da pobedi Siti, pošto su duboko u nadoknadi imali prednost.

Mančester siti uspeo je da izbegne poraz od Arsenala u osmom minutu nadoknade kada je Džon Stouns uspeo da se snađe u gužvi pred golom Davida Raje. Uspeo je tako engleski štoper da izjednači rezultat na 2:2, a imaće Mikel Arteta za čim da žali jer je njegova ekipa bila sasvim nadomak velike pobede u derbiju Premijer lige, između timova koji će se pitati za titulu. Siti je inače poveo u devetom minutu preko Erlinga Holanda koji je nastavio svoju golgetersku seriju