Prvi prvenstveni poraz rukometaša: Dinamo - Vranje 23:17

Vranje news pre 2 sata  |  Vranjenews

Nakon osvojenog boda i podviga u Beogradu protiv Crvene zvezde u prvom kolu Super rukometne lige, rukometaši Vranja nisu uspeli da naprave još jedan rezultatski uspeh na gostovanju - poraženi su u Pančevu od domaćeg Dinama sa 23:17 (10:7).

U prvih jedanaest minuta utakmice, Vranjanci su dali samo jedan gol, i to je bilo presudno da se domaćin odvoji i održava rano stečenu prednost. Jesu vranjski rukometaši u šesnaestom minutu došli do 5:4 i u dvadesetom do 6:5, ali je to najbolje što su mogli u ovom meču. Posle tri gola viška na poluvremenu, domaćin je u drugom delu igre dodatno uvećavao prednost koja je desetak minuta pre kraja iznosila i 9 golova razlike. Domaćin je malo prikočio u finišu, pa su