Filmske scene u srpskom fudbalu! Golman se povredio, igrač stao na gol, a onda - spektakl! Gol za pobedu pao u samoj završnici

Kurir pre 2 sata
Filmske scene u srpskom fudbalu! Golman se povredio, igrač stao na gol, a onda - spektakl! Gol za pobedu pao u samoj…

Fudbaleri Radničkog iz Niša stigli su do pobede protiv Spartaka rezultatom 3:2 iako su imali igrača manje tokom dobrog dela drugog poluvremena.

Golman Radničkog Strahinja Manojlović je povređen, a pošto je trener Nikola Drinčićizvršio pet izmena, nije mogao da među stative pošalje rezervnog čuvara mreže. Od 73. minuta je fudbaler koji igra na poziciji krila Radivoj Bosić branio gol Meraklija. Bosić je u mlađim kategorijama bio član Crvene zvezde i Partizana, a potom igrao za švajcarski Vil, Olimpiju iz Ljubljane i portugalski Nacional pre povratka u srpski fudbal gde je igrao za Spartak i Javor pre nego