Fudbal: Spartak poražen u Nišu (3:2)

Subotica.com pre 2 sata  |  Subotica.com

Spartak je na gostovanju u Nišu pretrpeo poraz od Radničkog 3:2 u okviru 9. kola Superlige. Domaći tim je već posle 12 minuta igre imao prednost od dva gola, uspeli su „golubovi“ u nastavku da dođu do izjednačenja, ali je tačku na meč stavio rezervista Nišlija, Pavle Ivelja, pogotkom tri minuta pre kraja i bodovi su ostali na Čairu.

Radnički je poveo sa bele tačke, a precizan je bio Vincent. Nedugo zatim domaći tim stiže i do drugog gola, a ponovo je svoj tim obradovao Vincent. Pokušavali su Subotičani da smanje tu prednost, ali bezuspešno pre pauze. U nastavku meča Spartak je bolje zaigrao. Ilija Babić je smanji na 2:1, a Voj Ubiparip u 83. minutu uspeo da izjednači. Činilo se da će „golubovi“ uspeti da se na sever vrate sa osvojenim bodom, ali je to „pokvario“ pogodak Pavla Ivelje u