Dugotrajni post Vlasine
Jug press 24.09.2024

VLASOTINCE Posle odigranih sedam prvenstvenih utakmica u jesenjem delu prvenstvene sezone, odnosno četiri na svom terenu, Vlasina je ostvarila samo jednu pobedu.
I to na gostovanju u Brzom brodu, dok na svom bunjištu na svojoj ,,Rosulji” još uvek četa trenera Dragana Nikolića nije uspela u nameri da se njeni fudbaleri raduju pobedi i osvajanju sva tri boda. U 7.kolu vlasotinački srpskoligaš u nedelju za rivala je imao niški OFK Sinđelić, koji se nalazi u donjem delu na srpskoligaškoj tabeli ,,Istoka” i ovaj susret bio je od posebne važnosti za obe ekipe. U igri bez igre fudbaleri Vlasine još jednom su pokazali da se nalaze







![„Mali doprinos, a u njihovim očima veliki čin!“ Vespa klub „Naissus“ ponovo doneo radost deci bez roditeljskog staranja [VIDEO]…](https://nstatic.net/842/41131842zfwggg.jpg)



