Saša Ilić je ''garantovao za ovog dečka'', a on mu vraća golovima i asistencijama!

Sportske.net pre 1 sat  |  Sportske.net

U ruskoj Premijer ligi je počelo deseto kolo, a večeras je ekipa Pari Nižnjeg Novgoroda koju sa klupe vodi naš Saša Ilić prekinula seriju loših rezultata i ostvarila važnu pobedu, ukupnu treću prvenstvenu od početka sezone.

Nižnji je večeras gostovao ekipi Orenburga i slavio je sa 2:1, pa se zahvaljujući ovom trijumfu probio na deobu od devetog do jedanaestog mesta. Glavnu ulogu u pobedničkoj ekipi imao je nekadašnji napadač Crvene zvezde, Vojvodine i Partizana - Ognjen Ožegović. On je najpre u 45. minutu asistirao Carukjanu za vođstvo gostiju, a u desetom minutu drugog poluvremena ova dvojica igrača imala su obrnute uloge - Carukjan je bio u ulozi asistenta, a Ožegović egzekutor. Tri