Браћу убице ставио у инцестуозну везу у серији и баш га брига за последице: Творац серије каже да га жестоке критике о лажима Не интересују: "Шта је ту гротескно?"
Блиц 28.09.2024

Најновији пројекат Рајана Марфија изазвао је много контроверзи због спорних сцена и непоштовања према браћи Менендез, Ерику и Лајлу, који су убили свог оца и мајку и за то су осуђени на доживотну робију. Марфи је посебно на тапету, јер се сматра да није правилно приступио причи о браћи која су трпела дугогодишње се*суално насиља од стране њиховог оца, због ког тврде да су извршили убиство. Рајана Марфија, додуше, не узнемирава реакција или незадовољство јавности, нити саме браће.
Марфи каже такође да не планира да се састане са Ериком и Лајлом Менендезом након што су критиковали његову драматизацију њиховог злогласног случаја убиства. - Не желим да разговарам са браћом Менендез - рекао је Марфи (58) за Вариети након што су га питали шта мисли о томе да један од глумаца серије Купер Кох и Ким Кардашијан посећују браћу Менендез у затвору. Иако је изразио подршку Коху и Кардашијановој, рекао је да он "нема шта да пита" браћу која су тема