Čudesni Kol Palmer napravio šou za istoriju: Fantastični Englez postigao četiri gola za 20. minuta!

Kurir pre 2 sata

Fantastični engleski fudbaler Kol Palmer postigao je čak četiri gola za svoj Čelsi i to za samo 20 minuta! Verovali ili ne, Palmer je prvi igrač u istoriji koji je postigao četiri gola u prvom poluvremenu! Čelsi je ugostio Brajton, koji je poveo posle greške golmana Roberta Sančeza, a onda je na scenu stupio nestvarni Palmer.

On je u 21. minutu iskoristio nesebičnu asistenciju Nikolasa Džeksona za 1:1. U 27. pogodio je iz penala, a u 31. je izveo savršen slobodnjak sa preko 30 metara za 3:1. Brajton se na kratko vratio preko Balebe u 34. minutu, a onda je Palmer u 41. posle Sančove asistencije pogodio prvi ugao iskosa sa leve strane za 4:2. Utakmica je još u toku, možda bude još golova čudesnog Palmera. Kurir sport