Košarkaši Dunava pobedili Zdravlje na startu Druge lige Srbije u duelu bivših KLS ligaša

Košarkaši Zdravlja poraženi su večeras u Staroj Pazovi u duelu sa ekipom Dunava rezultatom 76:70 (18:15, 12:21, 25:8, 21:26).

Meč je odigran u okviru 1. kola Druge muške lige Srbije. Duel bivših prvoligaša doneo je dopadljivu košarku, sa dosta uspona i padova u igri oba tima. Leskovčani sa nekompletno odrađenim pripremama i bez odsutnog Markovića nisu uspeli da iznenade favorizovanog domaćina. Posle izjednačene prve četvrtine, u drugih 10 minuta bolja igra Leskovčana koji su pre svega čvrstom odbranom najavili dobre igre u novoj sezoni i na odmor otišli sa 6 poena prednost (30:36). U