Ekonomac - SAS 4:1: Uverljiva Pobeda Kragujevčana

iKragujevac pre 2 sata

KRAGUJEVAC – Sportska hala "Jezero" bila je domaćin susreta između Ekonomca i SAS-a, koji je završio ubedljivom pobedom domaćina rezultatom 4:1. Pred oko 300 gledalaca, Ekonomac je dominirao tokom većeg dela utakmice, ostvarivši prvu pobedu u novoj sezoni.

Ekonomac je brzo stigao do prednosti, kada je Simić već u drugom minutu iskoristio odličan pas Milivojevića i savladao golmana Rodića. Iako je SAS imao nekoliko prilika, među kojima se izdvaja solo prodor Maljukana i pokušaj Kvrgića, Đurović je bio siguran na golu Ekonomca. U nastavku, domaćini su nastavili da pritisnu. Drugi gol stigao je u 31. minutu nakon nesrećnog autogola Aranitovića, koji je nespretno poslao loptu u sopstvenu mrežu. Uprkos naporima gostiju,