Fudbaleri Arsenala savladali PSŽ, Borusija iz Dortmunda dala sedam golova Seltiku

Politika pre 1 dan

Fudbaleri Arsenala savladali su Pari Sen Žermen rezultatom 2:0 u derbiju drugog kola Lige šampiona, dok je Borusija u Dortmundu dala čak sedam golova Seltiku u pobedi 7:1.

U derbiju večeri Arsenal je lakše nego što se očekivalo savladao Pari Sen Žermen. Domaćin je poveo u 20. minutu, posle centaršuta Leandra Trosara odlično je skočio Kaj haverc i udarcem glavom sa peterca poslao loptu u mrežu. Kapiten "tobdžija" Bukajo Saka je u 35. minutu centrirao iz slobodnog udarca, ali niko nije dodirnuo loptu, ona je prevarila golmana "svetaca" i završila u mreži. PSŽ nije imao ni sreće u Londonu, pošto su okvir gola pogađali Nuno Mendeš i Žoao