Отац проговорио о насиљу које је његов син пролазио у школи и због чега је дигао руку на себе:"Стидео се онога што је проживљавао. Оно што су му радили било је горе од злостављања"

Блиц 02.10.2024
Отац проговорио о насиљу које је његов син пролазио у школи и због чега је дигао руку на себе:"Стидео се онога што је…

Том је имао само седамнаест година када је одузео себи живот након вишегодишњег вршњачког насиља. У свом опроштајном писму, на 14 страница, описао је сваки детаљ ужасног малтретирања које је трпео свакодневно.

Данас, шест година касније, његов отац Том обилази школе у Белгији како би подигао свест међу ученицима и наставницима о опасностима вршњачког и сајбер насиља. Том је у писму написао: „Сваки дан су се различите групе окупљале око мене да би ме исмевале и вређале. Били су монструми, оно што су ми радили било је горе од злостављања. Дани су били бескрајни, стварно сам био згрожен животом. Остао сам сам и понекад сам јео стојећи напољу на киши.”, писало је

Белгија »

Кључне речи

Забава, најновије вести »