Preokret Juventusa na pogon Vlahovića, Aston Vila iznenadila Bajern, a Lil šampiona Evrope

Danas pre 2 sata  |  A. Pavlović

Fudbaleri Aston Vile i Lila napravili su prvorazredno iznenađenje u utakmicama drugog kola Lige šampiona, pošto su savladali Bajern, odnosno Real Madrid identičnim rezultatom – 1:0.

Strelac gola vrednog sva tri boda u Francuskoj bio je Džonatan Dejvid iz penala u 45. minutu, dok je u Birmingemu strelac bio Džon Duran u 79. minutu. Prethodno su izabranici Unaija Emerija postigli gol u 22. minutu, ali je isti poništen zbog ofsajda. Fudbaleri Dinama iz Zagreba su odoleli favorizovanom Monaku odigravši 2:2. Velika kiša je zahvatila prestonicu Hrvatske večeras, pa je stadion „Maksimir“ bio dobrano natopljen vodom. Ipak to nije sprečilo fudbalere