Lazetićev Makabi izgubio od danaca u humskoj: Ekipa srpskog stručnjaka zabeležila drugi poraz u Ligi Evrope! (foto)

Hot sport pre 2 sata

Midtjiland nakon remija sa Hofenhajmom, upisuje i prvu pobedu! U okviru drugog kola Lige Evrope, danski Midtjiland savladao je Makabi iz Tel Aviva rezultatom 2:0 na stadionu Partizana.

Tim iz Izraela, predvođen srpskim stručnjakom Žarkom Lazetićem i bivšim igračem TSC-a i Crvene zvezde Nemanjom Stojićem, nije uspeo da parira snažnim Dancima, koji su dominirali tokom meča. Prvo je u 39. minutu strelac za danskog predstavnika bio Frankulino, na asistenciju Simsira, dok je pred sam kraj utakmice, u 89. minutu konačan rezultat postavio zambijski napadač Edvard Čilufja. Makabi je imao svoje prilike i igrao egal utakmicu, ali ekipa Žarka Lazetića nije