Fudbaleri Borca i Panatinaikosa odigrali nerešeno u prvom kolu Lige konferencija

Politika pre 1 dan

BANjALUKA – Fudbaleri Borca i Panatinaikosa odigrali su nerešeno 1:1 u meču prvog kola Lige konferencija.

Banjalučani su osvojili istorijski prvi bod i postigli prvi gol u grupnoj fazi evropskog takmičenja. Gosti su u poveli u 11. minutu, bivši reprezentativac Srbije Filip Mladenović bio je asistent, a kapiten Anastasios Bakasetas strelac. Borac je izjednačio u 50. minutu, Sebastijan Herera je centrirao iz slobodnog udarca, a bivši napadač Crvene zvezde Đorđe Despotović udarcem glavom pogodio je mrežu. Malo je nedostajalo da Herera u 53. minutu donese potpuni preokret