Prvi remi na "Čairu" - niški Radnički remizirao sa drugoplasiranim OFK Beogradom

Južne vesti pre 7 sati  |  Ljubica Jocić Južne vesti

Drugi put zaredom u Superligi, a prvi put kao domaćin, Fudbalski klub Radnički iz Niša osvojio je bod pošto je sa OFK Beogradom na svom stadionu "Čair" odigrao nerešeno (1:1) u prvom meču 11. kola.

Radnički ima 17 bodova i trenutno je petoj poziciji sa istim brojem bodova kao četvrtoplasirani Čukarički. foto: Jelena Mišić Nakon dobre i odlučne igre od starta meča, poveo je Radnički u 23. minutu golom Marka Petkovića. Nišlije su otišle na odmor sa minimalnom prednošću, ali su se iz svlačionice fudbaleri OFK Beograda vratili odlučniji. Gosti su izjednačili u 53. minutu pogotkom Nikole Mituljikića. Nakon meča šef stručnog štaba Radničkog Nikola Drinčić je rekao