Slavni holivudski glumac seo za trkački auto pa umalo izgubio živu glavu: Već planira sledeću trku na kojoj će mu se pridružiti i jedna njegova koleginica

Kurir pre 2 sata  |  Guardian/ J.M.)
Slavni holivudski glumac seo za trkački auto pa umalo izgubio živu glavu: Već planira sledeću trku na kojoj će mu se…

Holivudska zvezda Kijanu Rivs je u subotu debitovao na profesionalnim auto trkama u događaju u kojem je zvezda Matriksa nastupila na čuvenom "Indijanapolis Motor Spidveju".

Rivs se zaokrenuo u travu uspevši da izbegne sudar na izlazu iz skretanja na nešto više od polovine trke koja je trajala 45 minuta. Ponovo je ušao i nastavio da vozi, signalizirajući da je nepovređen. Rivs, koji se kvalifikovao kao 31. od 35 automobila, vozio je brzo kao i 21. vozač, i uspešno je izbegao nesreću u prvom krugu u 14. zavoju i završio na 25. mestu. Rivs, koji ima 60 godina, takmičio se ovog vikenda u Indijanapolisu u Tojotinom GR kupu, Tojotinoj