Voši pripao vojvođanski derbi: Novosadska „Stara dama“ ubedljivo savladala subotički Spartak! (video)

Hot sport pre 2 sata

Igrač utakmice – Kaleb Zadi Seri! Vojvodina je u vojvođanskom derbiju savladala Spartak u Subotici rezultatom 4:0 i time napredovali na sedmo mesto sa ukupno 15 bodova nakon 11 odigranih kola, dok je Spartak ostao na 14. poziciji sa samo osam bodova.

Vojvodina je povela već u šestom minutu, kada je Bamidele je sa bele tačke precizno izveo udarac za 1:0. Sredinom prvog poluvremena, Spartak je ostao sa igračem manje nakon isključenja Prijovića, što je značajno oslabilo njihov tim. U 39. minutu, Vojvodina je udvostručila prednost golom Serija, koji je bio precizan posle asistencije Petrovića. U nastavku meča, Seri je ponovo zatresao mrežu u 59. minutu, povisivši rezultat na 3:0 i praktično rešio pitanje pobednika.