Milenković asistent u velikom bodu šumara: Remi Aston Vile i Mančester junajteda, nerešeno u duelu Čelsija i Notingem Foresta

Kurir pre 1 sat
Milenković asistent u velikom bodu šumara: Remi Aston Vile i Mančester junajteda, nerešeno u duelu Čelsija i Notingem…

Fudbaleri Aston Vile i Mančester Junajteda odigrali su u Birmingemu nerešeno 0:0, u meču sedmog kola engleske Premijer lige.Aston Vila je peta sa 14 bodova, a Junajted je na 14. mestu sa osam poena.

U narednom kolu, Aston Vila će gostovati Fulamu, dok će Junajted dočekati Brentford. U istom terminu, Čelsi i Notingem Forest su u Londonu odigrali nerešeno 1:1. Poveli su gosti golom Krisa Vuda u 50. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Milenkovića., da bi izjednačenje Čelsiju doneo Noni Madueke pogotkom u 57. minutu. Notingem je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Džejms Vord-Praus. Čelsi je četvrti sa 14 bodova, a