Odbojka (Ž): Spartak pobedom u gostima otvorio novu superligašku sezonu

Subotica.com pre 2 sata  |  TV Subotica

Odbojkašice Spartaka počele su novu sezonu pobedom. "Golubice" su na gostovanju u Staroj Pazovi sa 3:1 savladale ekipu "Omladinca". Nakon izgubljenog prvog seta Spartak je u dramatičnom drugom promenio tok meča i na kraju lakše stigao do pobede.

Dobar servis donosi domaćinu prednost u prvom setu, bilo je 18:10. Spartak se vraća blokom smanjuje na 18:21, ali ne pravi preokret. Servis Tadićeve vodi domaće na 15:10 u drugom periodu, Omladinac je imao uskoro i dve set lopte, ali sa dva dobra napada Dragana Korolija pravi preokret. Posle je bilo lakše za Spartak koji je vodio sa 14:10 u trećem setu, Ristanovićeva to pojačava na 18:12, a uz malo nesigurnosti Golubice privode set kraju. U četvrtoj deonici nije