Nemačka dominirala, pa strepela u Zenici - gostima poništena tri gola, remi Mađarske i Holandije

RTV pre 2 sata  |  Tanjug

ZENICA - Fudbaleri Nemačke pobedili su večeras Bosnu i Hercegovinu rezultatom 2:1, u meču trećeg kola A3 grupe Lige nacija.

Oba gola za Nemačku postigao je Deniz Undav u 30. i 36. minutu. Strelac jedinog pogotka za BiH bio je Edin Džeko u 71. minutu. Nemačka se nalazi na prvom mestu u grupi sa sedam bodova, dok je BiH četvrta sa jednim bodom. Fudbaleri Mađarske i Holandije odigrali su nerešeno 1:1. Mađarska je povela u 32. minutu golom Rolanda Salaija, izjednačenje za goste doneo je Denzel Damfris u 83. Holandija je od 79. minuta igrala sa 10 fudbalera, pošto je Virdžil van Daj dobio