Divni česi su srpska braća: Albanski primitivci napali nedužne navijače u Pragu samo zbog podrške Srbiji! (video)

Hot sport pre 2 sata

Česi još jednom pokazali koliko vole Srbe! Fudbalska reprezentacija Češke zabeležila je pobedu protiv Albanije rezultatom 2:0 u okviru trećeg kola „B Divizije“ Lige nacija.

Meč je odigran na Epet Areni u Pragu, a osim golova, duel je bio obeležen i ponašanjem navijača. 11.10.2024, Czech Republic🇨🇿 – Albania🇦🇱. Check more here: https://t.co/7ecGDibmrZ pic.twitter.com/rs7D690kk6 — Hooligans.cz Official (@hooliganscz1999) October 11, 2024 Što se tiče same igre, istakao se napadač Slavije iz Praga, Tomas Čori, koji je bio strelac oba gola. Prvi je postigao već u 3. minutu, dok je drugi usledio u 63. minutu, čime je Češka zapečatila