VIDEO Hit reakcija Piksija posle evrogola Mitrovića, igrači slave, on hladan kao špricer

Nova pre 2 sata  |  Autor: Miloš Ljubisavljević,

: Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, imao je zanimljivu reakciju na drugi gol "orlova" protiv Švajcarske.

Srbija je pobedila Švajcarsku 2:0 u Leskovcu u trećem kolu A divizije Lige nacija. Naš tim je poveo u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Tada je Niko Elvedi postigao autogol. Kasnije je Srbija postigla i drugi gol. Učinio je to Aleksandar Mitrović u 61. minutu. Svi fudbaleri Srbije su poskakali od sreće i slavili, a Piksi je ostao miran i hladan kao špricer. Potom je Srbija čuvala prednost, a Predrag Rajković je odbranio i penal Brilu Embolou u 72.