Trentova lepotica vratila Englesku na pobednički kolosek, Makedonci slavili u Jermeniji!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

U trećem kolu Grupe 2 Lige B, fudbaleri Engleske savladali su kao gosti ekipu Finske rezultatom 3:1. "Gordi albion" je brzo reagovao nakon šokantnog poraza od Grčke, te sigurnim trijumfom održao korak sa četom Ivana Jovanovića.

Engleska je povela u Helsinkiju golom Džeka Griliša u 18. minutu, da bi Trent Aleksander Arnold udvostručio prednost svoje ekipe posle sjajnog pogotka iz slobodnog udarca u 74. minutu. Deklan Rajs je u 84. minutu povisio na 3:0, a konačan rezultat postavio je Artu Hoskonen u 87. kada je postigao utešni pogodak za selekciju Finske. Engleska se večerašnjom pobedom izjednačila sa Grčkom koja takođe ima devet bodova, ali i utakmicu manje, dok je Finska i dalje bez