Španija pregazila Srbiju - da "pevamo" što je 3:0! Piksijev tim nije video loptu, pa pobesneo

Mondo pre 14 sati

Težak poraz Srbije protiv Španije u Kordobi, ali na kraju možemo da budemo srećni što je "samo" 3:0.

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je poraz protiv Španije 3:0 (1:0) u okviru četvrtog kola Lige nacija. Iako je u pitanju težak poraz, dobro je da nije i teži - pošto je naš golman Predrag Rajković video čak 30 lopti koje su išle ka njegovom golu. Većinu ih je zaustavio, imali su Španci i stativu i prečku, promašen penal Morate iz 54. minuta, a opet su rutinski došli do trijumfa u Kordobi. Poveli su u petom minutu nakon kiksa čitave odbrane koja nije videla