POLUVREME - Makabi nadskakao Partizan, crno-beli olako ispustili prednost!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme utakmice četvrtog kola Evrolige u beogradskoj dvorani ''Aleksandar Nikolić'', gde je Makabi kao formalni domaćin dočekao Partizan. ''Ponos Izraela'' vodi posle 20 minuta igre sa 46:42, zahvaljujući seriji 10:0 pred kraj druge četvrtine.

Međutim, kao veliki problem Partizana ponovo se pojavljuju skokovi, 27:13 je u tom segmentu igre u korist Makabija posle prvog poluvremena! Sam početak meča obeležio je Brendon Dejvis sa četiri poena, ali Makabi je nametnuo brz ritam igre. Odmah su do izražaja došle i trojkaške sposobnosti Rendolfa koji je za kratko vreme postigao dve trojke, ali je i Partizan uzvraćao preko Brauna i Bonge. Međutim, kako je meč odmicao, crno-beli su sve teže pratili ovaj jak tempo