Novi kiks Dinama u hrvatskom šampionatu: Istra sa desetoricom preživela opsadu gola i došla do boda!

Hot sport pre 2 sata

U 10. kolu HNL-a, fudbaleri Istre priredili su senzaciju remiziravši sa Dinamom iz Zagreba rezultatom 2:2, i to uprkos činjenici da su poslednjih 30 minuta igrali sa igračem manje.

Poseban pečat ovom meču dali su treneri oba tima. Nenad Bjelica, strateg Dinama, u finišu susreta odgovorio je na provokacije fudbalera Istre, Giorgija Gogua, što je gotovo dovelo do fizičkog sukoba. Nakon završetka meča, u raspravu se uključio i trener domaćih, Paolo Tramezani, a situacija se na kraju smirila rukovanjem oba stručnjaka. Što se tiče same igre, Istra je povela u 43. minutu golom Lisice, da bi Dinamo izjednačio preko Ademija u 52. minutu. Samo minut