Radnički poražen od šampiona Srbije, Vojvodina slavila u Jezeru sa 24:36

iKragujevac pre 1 sat

U okviru 6. kola Super rukometne lige, rukometaši Radničkog iz Kragujevca pretrpeli su poraz na domaćem terenu od višestrukog prvaka Srbije, ekipe Vojvodine iz Novog Sada, rezultatom 24:36 (13:17). I pored hrabre i borbene igre, domaći tim nije uspeo da zaustavi sjajnu Vojvodinu, koja je na kraju meča pokazala zašto su šampioni Srbije.

Radnički je dobro ušao u utakmicu, motivisan i odlučan, te je nakon samo nekoliko minuta igre poveo sa 2:0 (3. minut), a ubrzo zatim i povećao prednost na 5:2 (7. minut). Međutim, Vojvodina, nošena iskustvom i kvalitetom, uspela je da povrati balans u igri, a potom i preokrene rezultat u svoju korist (6:7, 13. minut). Domaći igrači su, uz veliku podršku sa tribina, pružali sjajan otpor sve do 22. minuta, kada je rezultat bio izjednačen na 11:11. Od tog trenutka,