Lalatović jedva iščupao bod protiv fenjeraša: Remi Jedinstva i Vojvodine, trijumf Pančevaca na gostovanju!

Kurir pre 1 sat

Fudbaleri Jedinstva i Vojvodine odigrali su večeras na Ubu nerešeno 1:1, u meču 12. kola Super lige Srbije.Povelo je Jedinstvo golom Darka Jevtića u 28. minutu, da bi izjednačenje gostima iz Novog Sada doneo Marko Veličković pogotkom u 85. minutu.

Jedinstvo je na poslednjem, 16. mestu sa pet bodova, a Vojvodina je na osmom mestu sa 16 poena. U narednom kolu, Jedinstvo će u Kragujevcu gostovati Radničkom 1923, dok će Vojvodina dočekati OFK Beograd. Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su danas na gostujućem terenu u Bačkoj Palanci Tekstilac iz Odžaka 2:0, u 12. kolu Super lige Srbije. Prednost Železničaru doneo je Lazar Romanić golom u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je Fransis Eze pogotkom u