Šampion slavio na svom terenu: Bajer Leverkuzen pobedio Ajntraht iz Frankfurta, rb Lajpcig bolji od Majnca

Kurir pre 2 sata

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu Ajntraht iz Frankfurta 2:1, u sedmom kolu Bundeslige.

Prednost Ajntrahtu doneo je Omar Marmuš golom iz penala u 16. minutu, a izjednačenje Bajeru Robert Andrih pogotkom u 25. minutu. Pobedonosni gol za Bajer postigao je Viktor Bonifejs u 72. minutu. Bonifejs je u devetom minutu promašio penal. Bajer Leverkuzen je četvrti na tabeli sa 14 bodova, dok je Ajntraht iz Frankfurta peti sa 13 bodova. Bajer Leverkuzen će u narednom kolu igrati u Bremenu protiv Verdera, dok će Ajntraht iz Frankfurta igrati u Berlinu protiv