Borac 1926 sa igračem manje izborio remi u komšijskom derbiju na Gradskom stadionu

Morava info pre 2 sata

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 ostali su neporaženi u prvoj utakmici koju su kao domaćini igrali na Gradskom stadionu u Čačku.

Nakon 90 minuta fudbala u komšijskom derbiju protiv Javora bilo je 1:1. Mora se priznati da su pred oko 1.000 gledalaca na Gradskom stadionu gosti bili bliži trijumfu, tim pre što nisu realizovali dva jedanaesterca, jedan u 16, a drugi u 73. minutu. U prvih 45 minuta sudija je podelio je čak osam žutih i crveni karton igračima, ali i klupama oba tima. Unosio je bespotrebnu nervozu na terenu. U takvim okolnostima rezultat nakon prvog poluvremena bio je 1:1. Gosti su