Odbojka: Spartak maksimalan i protiv Mladog radnika

Subotica.com pre 58 minuta  |  Subotica.com

U okviru 3.kola Superlige Srbije, u Subotici je odigrana odbojkaška utakmica između "Spartaka" i "Mladog radnika" iz Požarevca. Domaćin je uspeo da, nakon istinskog borbenog okršaja na terenu, zadrži sva tri boda kući, maksimalnim rezultatom - 3:0.

Napeto je bilo u subotičkoj Hali sportova, pogotovo u prvom setu, koji je završen na razliku, u korist domaćih (34:32). Velika borba se vodila sa obe strane, ali i pored 6 servis grešaka "golubova" na kraju su okončali set u svoju korist. Borba se nastavila i u drugom setu, ali od druge polovine istog "golubovi" su se polako odvojili i priveli u svoju korist. Slično je bilo i u trećem setu, i na radost Subotičana, utakmica je dobijena 3:0. Na kraju utakmice trener