Au, kakav meč u novom pazaru! Kovač doneo pobedu Partizanu u 93. Minutu! Crno-beli posle nestvarnog preokreta slomili Pazarce!

Kurir pre 1 sat
Au, kakav meč u novom pazaru! Kovač doneo pobedu Partizanu u 93. Minutu! Crno-beli posle nestvarnog preokreta slomili…

Od najnovijeg Hronološki Partizan je posle nestvarnog preokreta pobedio Novi Pazar rezultatom 4:3! Partizan ponovo vodi, Stefan Kovač stavlja tačku na ovu utakmicu...

Kakva ludnica, Novi Pazar stiže do izjendačenja! Uroš Đuranović je ostao sam kao duh u kaznenom prostoru Partizana i lako matirao Jovanovića, drugi put danas! Partizan stiže do preokreta! Bibras Natho je poslao fantastičnu loptu u prostor, izbacio je kompletnu odbranu Novog Pazara i pronašao Zubaira, koji je zaobišao protivničkog golmana i prosledio loptu u praznu mrežu. Nikolić umesto Jovanovića, Furer menja Kalulua! Izgubili su domaći fudbaleri loptu na