Totalna ludnica u Novom Pazaru i pobeda Partizana u 93. minutu: Prekidi, preokret i dva gola u dramatičnoj završnici

Nova pre 7 sati  |  Autor: Nebojša Todorović

: Fudbaleri Partizana pobedili su Novi Pazar u meču 12. kola Superlige Srbije sa 4:3.

Crno-beli su uspeli na kraju da pobede čvrst i motivisan tim domaćina koji je pred kraj imao šansu čak i za pobedu. Partizan je meč rešio u poslednja dva minuta i zahvaljujući veoma raspoloženom Stefanu Kovaču. On je u 93. minutu zatresao mrežu u goleadi u kojoj je viđeno sedam pogodaka. Po dva su u Partizanu dali Kovač i Ibrahim Zubairu, dok je dva u Novom Pazaru dao Uroš Đuranović, a jedan Drgan Bojat. Kovačev gol za 4:3 bio je na neki način sportska kazna jer je