Partizan preokrenuo i odneo ceo Pazar u ludom meču sa sedam golova!

Sputnik pre 4 sati

Fudbaleri Partizana pobedili su posle preokreta Novi Pazar u gostima rezultatom 4:3, iako su posle 20 minuta imali dva gola zaostatka. Ibrahim Zubairu i Stefan Kovač su pogodili u rasponu od 180 sekundi u periodu od 38. do 41. minuta, i na poluvreme se otišlo nerešenim rezultatom. Gol za pobedu u 92. minutu postigao je Kovač.

U danu kada se u SC Teleoptik održava Sednica radne grupe koja će privremeno upravljati klubom iz Humske, a na čijem čelu će se naći Rasim Ljajić, Partizan na terenu nije izgledao dobro, bar ne u uvodnim minutima. Dva puta u šest minuta kapitulirala je odbrana crno-belih. U meču na stadionu kraj Jošanice, koji se igra bez prisustva navijača, Đuranović je doneo prednost na asistenciju Mesarovića, nakon što je neometano šutirao sa sedam metara u mrežu