Trener Monaka je, naravno, zadovoljan: „Malo smo se mučili, ali je u drugom poluvremenu bilo sve jasno!“ (video)

Hot sport pre 2 sata

Monako nastavlja da igra sjajno! Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su težak poraz u trećem kolu Lige šampiona, izgubivši od Monaka sa ubedljivih 5:1, čime su ostali bez bodova u dosadašnjoj fazi takmičenja.

Nakon utakmice, austrijski trener Adolf Hiter dao je izjavu za TV Arena sport, komentarišući tok meča. – Da, zadovoljan sam, veliki meč i rezultat. Zaslužili smo da pobedimo, imali smo mnogo šansi koje smo promašili posle 1:0. Zvezda je iskoristila našu grešku i vratila se, igrala dobro i branila se kvalitetno. Malo smo se mučili, ali je u drugom poluvremenu bilo sve jasno – rekao je Hiter. On je pohvalio Zvezdinu igru u prvom delu utakmice: – Možemo, prvo