Kakva utakmica u Madridu: Real posle neverovatnog preokreta pobedio Borusiju Dortmund u Ligi šampiona

NEVEROVATNU utakmicu su u 3. kolu Lige šampiona odigrali Real Madrid i Borusija Dortmund na "Santijago Bernabeuu". "Kraljevići" su se na kraju radovali, pošto su pobedili posle preokreta sa 5:2.

FOTO: Tanjug/AP "Milioneri" su odigrali veoma dobro prvo poluvreme i postigli su dva gola u razmaku od četiri minuta. Najpre je u 30. minutu Donijel Malen zatresao mrežu Tiba Kurtoe. Nedugo potom u strelce se upisao i Džejmi Gitens. Ako su se navijači nemačkog kluba ponadali da bi njihovi ljubimci mogli da se vrate sa tri boda iz Španije, prevarili su se. Real je odigrao uraganski drugo poluvreme u kom je postigao čak pet golova. U 60. je Antonio Ridiger smanjio na