Zvezdin "mesi" pomenuo suđenje: Evo šta je Maksimović video kao glavni uzrok poraza od Monaka

Večernje novosti pre 2 sata

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od ekipe Monaka 5:1 u trećem kolu Lige šampiona, a mladi Andrija Maksimović izneo je svoje utiske posle meča.

FOTO: FK Crvena zvezda Maksimović je rekao da veruje da ekipa može da nastavi dalje posle poraza. - Jeste težak poraz za nas, idemo dalje, šta bih rekao ne znam ni ja. Težak poraz za nas, ali izvući ćemo se iz ovoga - počeo je mladi fudbaler. Dodao je i da bi sve bilo drugačije da je sudija dosudio drugi penal. - Imali smo 1:1 rezultat, u 46. minutu primimo gol drugi, sudija nije video naš penal drugi, ali šta je tu je. U drugom poluvremenu smo loše ušli, primili