Željko gledao snimak - Da li su sudije oštetile Partizan i ima li novih vesti o Karliku?

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Posle šokantnog i neočekivanog poraza u Beogradskoj areni od Virtusa (69:70) pred novinare je na pres konferenciji izašao trener Partizana Željko Obradović. ''Imali smo problem u skoku, s tim što je u prvoj četvrtini bilo sedam, pa smo u drugoj kontrolisali.

Slažem se da je to bio problem, ali radimo i radićemo na tome. Mnogo je važno da se pokaže želja da se zagradi i da se bori. Eto, to je to. Što se tiče igre u napadu, pogotovo poslednju četvrtinu smo odigrali sporije. Suština je da kao i uvek ljudi će da gledaju poslednju odbranu i napad, ali ima dosta stvari pre toga koje su se izdešavale. Bavićemo se analizom svega. Šta je tu je, momci su se borili, idemo dalje. Hvala navijačima na fantastičnoj atmosferi'', počeo