Drama u Areni sa tužnim krajem: Virtus srušio Partizan za prvu pobedu u Evroligi

Košarkaši Partizana poraženi su od ekipe Virtusa rezultatom 70:69 u petom kolu Evrolige.

FOTO: M. Vukadinović Bolje su crno-beli počeli meč u Areni. Tajrik Džons i Vanja Marinković su pravili mnogo problema odbrani Virtusa i održavali prednost od sedam do devet poena, međutim do kraja prvog dela utakmice gosti su počeli da igraju dosta bolje. Klajburn je pokazao zašto je jedan od najboljih krila u Evropi i počeo je da pogađa iz svih pozicija. Partizan nije uspevao da postigne koš puna četiri minuta u prvoj četvrtini i Virtus je uspeo da stigne