Betis ispustio bodove - trijumf Partizanovog "dželata" i Olimpije u Ljubljani VIDEO

B92 pre 2 sata

Završeno je i drugo kolo Lige konferencije, a jedan od derbija večeri igrali su Betis i Kopenhagen - 1:1 (1:0).

Španci su dobro otvorili susret i već u osmom minutu golom Ezalzoulija došli u prednost. Koju, pak, nisu uspeli da sačuvaju do kraja. Propustio je Betis nekoliko dobrih šansi za drugi gol, a onda je kazna stigla u 77. minutu. Tada je Diks iz penala doneo egal i bod danskom predstavniku. Olimpija je u Ljubljani ostvarila trijumf rezultatom 2:0 (1:0) protiv austrijskog LASK-a iz Linca. "Zmajevi" su poveli u 14. minutu preko Blanka, da bi tačku na značajnu pobedu