Crvena zvezda posle drame srušila rumunskog šampiona: Crveno-bele košarkašice posle dva produžetka savladale Sepsi za drugu pobedu u Evrokupu

Kurir pre 2 sata
Crvena zvezda posle drame srušila rumunskog šampiona: Crveno-bele košarkašice posle dva produžetka savladale Sepsi za…

Izabranice trenera Nemanje Planojevića u utakmici trećeg kola grupe C savladale su posle dva produžetka rumunski Sepsi sa 76:70 (15:7, 12:16, 12:14, 14:16, 10:10, 13:7).

Domaći tim je bolje otvorio utakmicu i vodio praktično do sredine poslednje četvrtine. Crveno-bele su imale i deset poena viša u jednom trenutku. Ipak, Sepsi je sredinom poslednje četvrtine prvi put poveo u meču, a do kraja regularnog dela smo gledali rezultatsku klackalicu. Aleksandra Katanić je trojkom na ulazu u poslednji minut donela Zvezdi tri poena viška (53:50), ali su gošće izborile produžetak trojkom Beatriks Mereš. Zvezda je gotovo čitavim tokom prvog