Sadikov Sosijedad rutinski u Beogradu, PAOK se provukao protiv Markovića, minimalac Rome!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su u Beogradu ekipu Makabija iz Tel Aviva koju predvodi srpski trener Žarko Lazetić rezultatom 2:1.

Gosti su slavili golovima Jona Pačeka u 19. i Serhija Gomeza u 64. minutu protiv nominalnog domaćina, a mrežu u Humskoj zatresao je i nekadašnji fudbaler Partizana Umar Sadik, ali je pogodak bio poništen zbog ofsajda. Utešni gol za izraelsku ekipu delo je Turgemana u 82. minutu, a sedam minuta kasnije Davida je zaradio crveni karton. Plzen je u Solunu bio nadomak trijumfa protiv PAOK-a identičnim rezultatom, ali je golom Babe u poslednjim trenucima meča grčki tim