Vojvodini igrač više i penal dovoljni za preokret: Ofk nije izdržao u Novom Sadu sa desetoricom!

Hot sport pre 2 sata

Solidan meč za superligaške standarde! Vojvodina je na svom terenu bila bolja od OFK Beograda nakon preokreta i prilično uzbudljivih 90 minuta.

Konačan rezultat meča iznosio je 2:1 za novosadsku Staru damu. Prednost gostima doneo je Vlajter posle nepunog minuta igre, ali je sredinom prvog dela rezultat poravnjao petrović. U drugom polvuremenu je nakon dva brza žuta kartona pocrveneo Ado, što je omogućilo veći pritisak domaćih. On je urodio plodom u samom finišu meča kada su domaći dobili penal koji je realizovao Radulović. Vovjvodina je nakon ove pobede skočila na šesto mesto, dok je OFK ostao na trećoj