Nova bruka Dinama, šok u Zagrebu! Pobeđuje u Ligi šampiona, a u Hrvatskoj mu izmiče titula!

Mondo pre 2 sata  |  Nemanja Stanojčić

Dinamo Zagreb izgubio je od Osijeka i sada ima sedam poena zaostatka u odnosu na prvoplasirani Hajduk.

Dinamo Zagreb napravio je sjajan rezultat u Ligi šampiona, dok se u hrvatskom šampionatu bruka. Branilac titule je sve dalje od odbrane trofeja pošto je na svom terenu izgubio od Osijeka - 4:2! Potpuni šok na "Maksimiru" pred više od 13.000 navijača. Nije tako delovalo kada je Pjaca u 18. minutu doneo domaćinu prednost. Samo četiri minuta kasnije je Jakupović izjednačio, da bi Jurišić u 40. doneo prednost gostima. Odmah na startu drugog dela, već u 51. minutu Pjaca