"Od prvog minuta je verovao u sve nas": Filipović objasnio šta je Savo Milošević rekao na 0:1

Mondo pre 2 sata  |  Tijana Jevtić

Partizan je vezao četvrtu pobedu zaredom, ali je ovog puta imao priliku da trijumf proslavi pred punim tribinama stadiona u Humskoj.

Partizan je slavio na domaćem terenu i pred punim tribinama. U Humskoj je bilo 17.156 gledalaca koji su pomogli crno-belima da dođu do pobede od 3:1 nad Čukaričkim u 13. kolu Superlige Srbije. Gosti su najpre poveli golom Mihajla Cvetkovića u ranoj fazi meča, a onda je Bibars Natho u drugom poluvremenu poveo ekipu ka preokretu. Posle njegovog gola u 54. minutu, mrežu protivnika su zatresli i Aleksandar Filipović i Aldo Kalulu. Posle velike i važne pobede Filipović