Mančester junajted ispisao (crnu) stranicu istorije: Ovo se nikada nije desilo u Premijer ligi (VIDEO)

Večernje novosti pre 4 sati

Rezultati koji su obeležili nedeljni program devetog kola Premijer lige Engleske u fudbalu neke su obradovali, a neke prilično rastužili.

FOTO: Tanjug/AP U ove druge spadaju, svakako, pristalice nekadašnjeg evropskog giganta, Mančester junajteda, koji je prvi put u svojoj istoriji - treći put uzastopno izgubio od Vest Hema. Vest Hem je poveo u 74. minutu pogotkom Krajsensia Samervila, posle sjajne akcije nakon oduzete lopte gostima (VIDEO). Kazemiro je sedam minuta kasnije izjednačio na 1:1 (VIDEO) nakon centaršuta s leve strane i dobre reakcije u kaznenom prostoru Vest Hema. Pobedu "čekićarima"