Tri titule za bicikliste Borca u konačnom plasmanu Kupa Srbije u drumskoj vožnji

Morava info pre 3 sata  |  BK Borac

ČAČAK – Posle pet održanih trka za Kup Srbije u drumskom biciklizmu, u konačnom generalnom plasmanu, seniorska ekipa, ekipa dečaka do 9 godina i ekipa dečaka do 11 godina osvojila je prvo mesto.

Pojedinačno treća mesta osvojili su u kategoriji do 13 godina Uroš Rabrenović, do 11 godina Vuk Jevtović i do 9 godina Ognjen Đokanović. Poslednje dve trke u drumskom Kupu Srbije za 2024. godinu održane su 19. i 20. oktobra u Somboru i Beogradu. Na ovim trkama BK Borac nastupio je sa najmlađim kategorijama, pošto su seniori imali drugih obaveza, a ekipa je već obezbedila prvo mesto. U Somboru u kategoriji dečaka do 9 godina Ognjen Đokanović osvojio je drugo mesto,