"Шта не могу сузама да искажу, они покушавају речима": Директор школе у Лесковцу коју је похађао убијени тинејџер: "Јуче је био у школи насмејан, сви смо потресени"
Блиц 28.11.2024

"Он је био једно насмејано дете, омиљено међу својим друговима", овим речима за "Блиц" прича Бојан Стевановић, директор Школе за текстил и дизајн у Лесковцу коју је похађао А.И. (17), тинејџер којег је јуче насмрт претукао вршњак Н.А.(18).
Како наводи Стевановић, сви су јако потресени и ово је "сигурно један од најтрагичнијих догађаја у историји школе". - Ученик се након школе враћао кући, пролазио је поред Хемијско-технолошке школе и ето задесило га је то - нападала су га два нападача и он је трагично изгубио живот - каже Стевановић. Наш саговорник наводи да је А.И. био ученик трећег разреда, образованог профила модни кројач. - Био је једно фино дете, насмејано, омиљено међу својим друговима. Није












